Zabiegi

Posiadamy profesjonalną gamę zabiegów dopasowanych do Twoich potrzeb.

 

KRIOTERAPIA

      MEDYCYNA ESTETYCZNA DLA WŁOSÓW

Rewolucyjny zabieg na włosy, który do regeneracji i odbudowy struktury włosów wykorzystuje ekstremalnie niskie temperatury. Naprawia i uzupełnia uszkodzone włókna, działa jak medycyna estetyczna dla włosów docierając zarówno do wewnętrznej jak i do zewnętrznej warstwy włosa.

KERATYNA

ODŻYWIENIE I ODBUDOWA WŁOSÓW

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, którego celem jest odbudowa struktury włosów, ich intensywne odżywienie i wygładzenie. Keratyna, aplikowana na włosy w trakcie zabiegu, to naturalny budulec włosów, odpowiedzialny za ich kondycję i zdrowy wygląd.

MICRO MIST

 INNOWACYJNE I PRECYZYJNE URZĄDZENIE WSPOMAGAJĄCE TERAPIE WŁOSÓW

Micro Mist, którego technologia działania polega na rozbijaniu cząsteczek wody na molekuły przy użyciu fal ultradźwiękowych. Drobinki mgły penetrują włos, dostarczając użyty podczas rytuału kosmetyk do najgłębszych warstw każdego włosa.

ZAAWANSOWANA REGENERACJA Z FALAMI ULTRADŹWIĘKOWYMI

Na zakończenie rytuału pielęgnacyjnego włosy są chłodzone przy pomocy tego samego urządzenia – chłodzenie powoduje zamknięcie łuski włosa i tym samym zamknięcie produktu użytego do rytuału we wnętrzu włosa, co daje silniejsze, bardziej spektakularne i zauważalne efekty.