Zabiegi

Posiadamy profesjonalną gamę zabiegów dopasowanych do Twoich potrzeb.

 

NANOPLASTIA

INTENSYWNE WYGŁADZANIE I UJARZMIENIE WŁOSÓW

Nanoplastia jest zabiegiem prostującym włosy. Przy czym warto dodać, że poradzi sobie nawet z włosami bardzo kręconymi, niezdyscyplinowanymi, kędzierzawymi czy afro. Podczas zabiegu w strukturę włosa wprowadzane są substancje aktywne, które zmieniają „kształt” włosa. Warto jeszcze wspomnieć, że nanoplastia nie zawiera formaldehydu, przez co może być wykonana u dzieci oraz u kobiet w ciąży. warstw każdego włosa.

 

KERATYNA

ODŻYWIENIE I ODBUDOWA WŁOSÓW

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, którego celem jest odbudowa struktury włosów, ich intensywne odżywienie i wygładzenie. Keratyna, aplikowana na włosy w trakcie zabiegu, to naturalny budulec włosów, odpowiedzialny za ich kondycję i zdrowy wygląd.

MICRO MIST

 INNOWACYJNE I PRECYZYJNE URZĄDZENIE WSPOMAGAJĄCE TERAPIE WŁOSÓW

Micro Mist, którego technologia działania polega na rozbijaniu cząsteczek wody na molekuły przy użyciu fal ultradźwiękowych. Drobinki mgły penetrują włos, dostarczając użyty podczas rytuału kosmetyk do najgłębszych warstw każdego włosa.

 

ZAAWANSOWANA REGENERACJA Z FALAMI ULTRADŹWIĘKOWYMI

Na zakończenie rytuału pielęgnacyjnego włosy są chłodzone przy pomocy tego samego urządzenia – chłodzenie powoduje zamknięcie łuski włosa i tym samym zamknięcie produktu użytego do rytuału we wnętrzu włosa, co daje silniejsze, bardziej spektakularne i zauważalne efekty.