O nas

 

Salon, gdzie głównym motorem napędowym jest pasja do wykonywanego zawodu.
Naszym priorytetem jest profesjonalizm oraz zadowolenie klienta.

 

Justyna

Wlascicielka salonu Just Pretty od 18 lat.W zawodzie od ponad 20 lat. Pasja do fryzjerstwa zaszczepiona od urodzenia. W swojej pracy stawia na dokładność, precyzje i zadowolenie klienta. W każdej dziedzinie fryzjerstwa czuje się bardzo dobrze, ale przede wszystkim specjalizuje się w strzyżeniu i stylizacji loków. Sama posiada kręcone włosy, dlatego podchodzi do nich z miłością i pasją. Upiększanie kobiecych loków to jej pasja. Szkoleniowiec firmy Johnny Verax.

„Największym sukcesem i motywacją jest uśmiech klienta”

Natalia

Fryzjerstwo to coś więcej niż praca.
To całe moje życie i pasja.

Inspiracje czerpie ze wszystkiego co mnie otacza.
Staram się sprostać oczekiwaniom klientów,
podchodząc profesjonalnie do każdego zadania!

„Największym komplementem klientów jest zaufanie.”

Co o nas mówią?

JUSTYNA

„Z całego serca jestem w stanie polecieć panią Justynę. Profesjonalna obsługa bardzo miła atmosfera a co najważniejsze pracują na bardzo dobrych produktach. Uwielbiam tam wracać. Polecam z czystym sumieniem.”

MATYLDA

Jeśli stylizacja włosów to tylko w Just Pretty! Jeśli pielęgnacja to również tylko tu! Profesjonalizm, wiedza, innowacyjność, podejście do klienta-to główne, choć nie jedyne atuty tego salonu… Warto w kazdej chwili rozpoczac przygode z Just Pretty

MACIEJ

Niesamowicie profesjonalny salon fryzjerski, z ktorego usług korzystam nieprzerwanie od 2 lat i polecam kazdemu! Serdeczne i życzliwe profesjonalistki idealnie dobierające fryzury i zawsze z uśmiechem na buzi. Gorąco polecam!

JULITA

Artystki jak się patrzy,kobiety które mają w sobie taki styl,profesjonalistki w 100%,doradzą i przekonają do nowości na głowie, można się poczuć cudownie Polecam z całego serca! Miła atmosfera podejście do klienta, ciepło – kobiety jesteście cudowne!!!