O nas

 

Salon, gdzie głównym motorem napędowym jest pasja do wykonywanego zawodu.
Naszym priorytetem jest profesjonalizm oraz zadowolenie klienta.

 

Justyna

Właścicielka salonu Just Pretty w centrum Wrocławia. Fryzjerka, stylistka, kolorystka. Uważa, że podstawą pracy jest perfekcyjna pielęgnacja. Od  20 lat rozwija swoją pasję do włosów. Kochająca koloryzacje kobiece i subtelne. Prywatnie mama, żona i ambitna sportsmenka.

„Największym sukcesem i motywacją jest uśmiech klienta”

Natalia

Fryzjerstwo to coś więcej niż praca.
To całe moje życie i pasja.

Inspiracje czerpie ze wszystkiego co mnie otacza.
Staram się sprostać oczekiwaniom klientów,
podchodząc profesjonalnie do każdego zadania!

„Największym komplementem klientów jest zaufanie.”

Co o nas mówią?

JUSTYNA

„Z całego serca jestem w stanie polecieć panią Justynę oraz Violę. Profesjonalna obsługa bardzo miła atmosfera a co najważniejsze pracują na bardzo dobrych produktach. Uwielbiam tam wracać. Polecam z czystym sumieniem.”

MATYLDA

Jeśli stylizacja włosów to tylko w Just Pretty! Jeśli pielęgnacja to również tylko tu! Profesjonalizm, wiedza, innowacyjność, podejście do klienta-to główne, choć nie jedyne atuty tego salonu… Warto w kazdej chwili rozpoczac przygode z Just Pretty

MACIEJ

Niesamowicie profesjonalny salon fryzjerski, z ktorego usług korzystam nieprzerwanie od 2 lat i polecam kazdemu! Serdeczne i życzliwe profesjonalistki idealnie dobierające fryzury i zawsze z uśmiechem na buzi. Gorąco polecam!

JULITA

Artystki jak się patrzy,kobiety które mają w sobie taki styl,profesjonalistki w 100%,doradzą i przekonają do nowości na głowie, można się poczuć cudownie Polecam z całego serca! Miła atmosfera podejście do klienta, ciepło – kobiety jesteście cudowne!!!