Regulamin

Regulamin salonu fryzjerskiego Just Pretty

Decydując się na zabieg w naszym salonie akceptujesz warunki ogólne – niniejszy regulamin salonu

1) Godziny otwarcia Salonu Just Pretty: Pon-pt- 9.00-20.00. W dniu świątecznym ustawowo wolne od pracy, salon będzie nieczynny. Istnieje możliwość umówienia się w taki dzień do usługi doliczamy wówczas 100%.
2) Warunkiem wykonania pełnej usługi jest punktualne przyjście na wizytę (ewentualne spóźnienia bez poinformowania nas o tym telefonicznie akceptowane są tylko do 10 min., po umówionym terminie – każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie istnieje możliwość odstąpienia od tej reguły. W przypadku spóźnienia nie gwarantujemy pełnego wykonania usługi , w niektórych przypadkach spóźnienia oznacza brak wykonanej usługi. Usługa przepada.

3) Zakup usługi w Salonie fryzjerskim Just Pretty jest równoznaczne ze złożeniem przez klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Salon , poddaję się zabiegom własnej , nieprzymuszonej woli, oraz że zapoznał się z cennikiem i z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje klient będzie ponosił odpowiedzialność.

4) Zakres pracy i zużytych kosmetyków zależy od indywidualnej predyspozycji oraz potrzeb klienta , co ma wpływ na CENĘ końcową.

5) W przypadku gdy klient umawia się na pierwszą wizytę lub 2-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę, przy
umawianiu kolejnej poproszony zostanie o wpłacenie zadatku w wysokości 100zł, która przepada z chwilą niestawienia się na umówioną wizytę. Z wyjątkiem odwołania wizyty do 3 dni wcześniej, wtedy zadatek jest zwracany.

6) Jeżeli osoba dysponująca zaproszeniem upominkowym nie przyjdzie na umówioną wizytę i nie poinformuje o swojej nieobecności, salon traktuje to jako usługę zrealizowaną. Nie dopuszcza się możliwości zwrotu gotówki za zakupione zaproszenie. Bonów nie wymieniamy na gotówkę.

7) Na terenie Salonu Just Pretty zakazane jest:
* palenie papierosów i zażywanie środków odurzających
* wnoszenie i spożywanie napojów alkoholowych
* głośne i niekulturalne zachowanie

8) Udostępnienie danych osobowych, numerów telefonów przez klientów przy rejestracji jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez Salon fryzjerski Just Pretty zgodne obowiązującym prawem. Powyższe dane służyć mogą tylko i wyłącznie do obsługi klienta i kontaktowania się w celu obsługi rezerwacji i układania terminarza Salonu fryzjerskiego Just Pretty.

9) Ceny zawarte w naszym cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie. Salon fryzjerski Just Pretty nie ponosi odpowiedzialności za to, że klient nie zapoznał się z cennikiem salonu i usługami wchodzącymi w zamawiany pakiet usług.

10) Za przedmioty pozostawione na terenie Salonu fryzjerskiego Just Pretty salon nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

11) Za usługi świadczone w Salonie fryzjerskim Just Pretty płatności można dokonać gotówką i kartą.

12) Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia prosimy kierować do właściciela salonu osobiście lub telefonicznie. Reklamacje rozpatrywane są do 7 dni od daty wykonania usługi.

Co o nas mówią?

JUSTYNA

„Z całego serca jestem w stanie polecieć panią Justynę oraz Violę. Profesjonalna obsługa bardzo miła atmosfera a co najważniejsze pracują na bardzo dobrych produktach. Uwielbiam tam wracać. Polecam z czystym sumieniem.”

MATYLDA

Jeśli stylizacja włosów to tylko w Just Pretty! Jeśli pielęgnacja to również tylko tu! Profesjonalizm, wiedza, innowacyjność, podejście do klienta-to główne, choć nie jedyne atuty tego salonu… Warto w kazdej chwili rozpoczac przygode z Just Pretty

MACIEJ

Niesamowicie profesjonalny salon fryzjerski, z ktorego usług korzystam nieprzerwanie od 2 lat i polecam kazdemu! Serdeczne i życzliwe profesjonalistki idealnie dobierające fryzury i zawsze z uśmiechem na buzi. Gorąco polecam!

JULITA

Artystki jak się patrzy,kobiety które mają w sobie taki styl,profesjonalistki w 100%,doradzą i przekonają do nowości na głowie, można się poczuć cudownie Polecam z całego serca! Miła atmosfera podejście do klienta, ciepło – kobiety jesteście cudowne!!!